Құрметті ата-аналар, әріптестер, оқушылар!

Құрметті ата-аналар, әріптестер, оқушылар! 2022 жылдың қаңтар айынан бастап балалардың құқықбұзушылығын алдын алу бойынша менеджер қызметін Курмангожин Мурат Шахманович атқарады.
Құқық бұзушылықтың алдын алу жөніндегі менеджер келесі міндеттерді атқарады:
Кәмелетке толмағандар арасындағы профилактикалық жұмысты ұйымдастыру, Оқушылардың қызығушылықтары мен қажеттіліктерін, проблемаларын, жанжал жағдайларын, мінез-құлқындағы ауытқуларды анықтайды және әлеуметтік педагог, психологпен бірлесіп оларға уақытылы әлеуметтік көмек пен қолдау көрсетеді.
Кәмелетке толмаған балаларды сынып жетекшісімен, әлеуметтік педагогпен, мектеп парламентімен бірлесіп, құқық бұзушылық жасауға бейім, тәрбиелеу жөніндегі міндеттерді орындамайтын ата-аналарды немесе заңды өкілдерді анықтайды және оларды профилактикалық есепке алу мен бақылауға қояды.
Қалалық, мектепішілік есепте тұрған оқушылармен жеке жұмыстар жүргізеді. Сондай-ақ, құқықбұзушылыққа бейім оқушылармен, сыныптармен онлайн және офлайн форматта жұмыстар жүргізіледі. Сынып жетекшілер мен ата-аналарға құқықбұзушылықтың алдын алу бойынша кеңестер ала аласыздар. Барлық сұрақтарыңыз бойынша +7 705 656 7561 (Мурат Шахманович) номері бойынша хабарласа аласыздар. @murat_s888

Уважаемые родители, коллеги, дорогие ученики! С января 2022 года менеджером по профилактике правонарушений среди учащихся нашей школы является Курмангожин Мурат Шахманович. Основная деятельность менеджера взаимодействие с учителями, родителями (лицами, их заменяющими), специалистами социальных служб, семейных и молодежных служб занятости, с благотворительными организациями и др. в оказании помощи обучающимся, нуждающимся в опеке и попечительстве, с ограниченными физическими возможностями, девиантным поведением, а также попавшим в экстремальные ситуации.

Мурат Шахманович будет проводить профилактическую работу по предотвращению конфликтов посредством разъяснительной работы, проведения бесед, круглых столов, тренингов для педагогов, родителей (законных представителей) и занятий для обучающихся, а также о ненадлежащем исполнении родительских обязанностей.
Мурат Шахманович осуществляет работу в рамках деятельности социально-юридической консультации в школе.

Проводить консультации для классных руководителей и родителей по профилактике правонарушений. По всем вопросам обращаться по номеру +7 705 656 7561 ( Курмангожин Мурат Шахманович). @murat_s888